Analiza/ Ç’lojë po luan prokuroria me Bashën

Thirrja e Lulzim Bashës nga prokuroria, është shndërruar në një telenovelë politiko- juridike, për të cilën sot është shprehur në mënyrën e...

“Bir ku*ve”, “kurban…”/ Të gjitha mesazhet e koduara të Tahirit për Ramën

“Unë po shkoj në burg Lorenc!”. Me zë të mekur, mjekrën që i dridhej dhe sytë e përlotur, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri...

Djali i ish-Presidentit heq dorë nga nënshtetësia shqiptare

Djali i ish-Presidentit Bujar Nishani ka vendosur që të heqë dorë nga shtetësia shqiptare. Ersilio Bujar Nishani ka lënë shtetësinë e Shqipërisë...

Postimet e Fundit

Enjoy Dissertation Writing Gains! Competent Internet Help

Enjoy Dissertation Writing Gains! Competent Internet Help If you are still at loss with ways to write a great essay,...

Listing of Sweet Oneliners the Top Easter Bunny Jokes, and Cheap Riddles.

Automated writing tools will additionally assist here, for example a spell checker. As you start to acquire information about the article writing process it's...

4 Strategies to Improve Plot/Climax in Your Submitting

4 Strategies to Improve Plot/Climax in Your Submitting Many starting point novelists imagine the climaxing of their report as one one, explosive...

BEFORE and AFTER TOGETHER WITH THE BACK OF USUALLY THE DUPLEX

BEFORE and AFTER TOGETHER WITH THE BACK OF USUALLY THE DUPLEX Preceding this month some of us showed anyone the...

How to buy School With No School Funding

Although descriptive documents are somewhat more available to imagination, you might be surprised to recognize that it entails lots of business to be able...

Popular Categories

Enjoy Dissertation Writing Gains! Competent Internet Help

Enjoy Dissertation Writing Gains! Competent Internet Help If you are still at loss with ways to write a great essay,...

Listing of Sweet Oneliners the Top Easter Bunny Jokes, and Cheap Riddles.

Automated writing tools will additionally assist here, for example a spell checker. As you start to acquire information about the article writing process it's...

4 Strategies to Improve Plot/Climax in Your Submitting

4 Strategies to Improve Plot/Climax in Your Submitting Many starting point novelists imagine the climaxing of their report as one one, explosive...

BEFORE and AFTER TOGETHER WITH THE BACK OF USUALLY THE DUPLEX

BEFORE and AFTER TOGETHER WITH THE BACK OF USUALLY THE DUPLEX Preceding this month some of us showed anyone the...

How to buy School With No School Funding

Although descriptive documents are somewhat more available to imagination, you might be surprised to recognize that it entails lots of business to be able...

Howto Create A Move

The procedure for buying a Composition is uncomplicated. The reply to this dilemma is to purchase composition document that is the most feasible and...
6,968FansaPëlqeje
66,198NdjekësitNdjek
11,123AbonentëAbonohu

Gadget Score

82%
Samsung Galaxy S9
65%
One Plus 6
87%
iPhone X
72%
Xiaomi Mi 8
84%
Xiaomi Mi 8

Instagram

Me te lexuarat

Destinations

Shkoder
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.1kmh
75 %
Tue
16 °
Wed
21 °
Thu
23 °
Fri
22 °
Sat
22 °

Holanda kërkon rikthimin e vizave, Meta: Kambanë alarm

Presidenti Ilir Meta e ka cilësuar si të paprecedent dhe kambanë alarmi kërkesën e parlamentit holandez drejtuar...

The Ultimate Answer To Your Request Of Can Somebody Publish My Composition

A process evaluation essay is actually a specific type of authorship which isn't generally joined with several other rhetorical alternatives. It is possible for...

Ministja Xhaçka merr vendimin

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka dalë në një deklaratë përpara mediave tha se ngjarja e djeshme me një viktimë në aeroportin...

300 mijë euro sistem alarmi/ Si i shpëtoi Admir Murataj policisë

Grabitësi i vrarë u identifikua këtë të mërkurë si Admir Murataj. Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala, e ftuar në Opinion, është shprehur...

Analiza/ Ç’lojë po luan prokuroria me Bashën

Thirrja e Lulzim Bashës nga prokuroria, është shndërruar në një telenovelë politiko- juridike, për të cilën sot është shprehur në mënyrën e...

“Bir ku*ve”, “kurban…”/ Të gjitha mesazhet e koduara të Tahirit për Ramën

“Unë po shkoj në burg Lorenc!”. Me zë të mekur, mjekrën që i dridhej dhe sytë e përlotur, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri...

Djali i ish-Presidentit heq dorë nga nënshtetësia shqiptare

Djali i ish-Presidentit Bujar Nishani ka vendosur që të heqë dorë nga shtetësia shqiptare. Ersilio Bujar Nishani ka lënë shtetësinë e Shqipërisë...

The Secret to Your Company’s Financial Health is Very Important

A coffee break in the United States and elsewhere is a short mid-morning rest period granted to employees in business and industry. An afternoon...

Kuzhine

Enjoy Dissertation Writing Gains! Competent Internet Help

Enjoy Dissertation Writing Gains! Competent Internet Help If you are still at loss with ways to write a great essay,...

Listing of Sweet Oneliners the Top Easter Bunny Jokes, and Cheap Riddles.

Automated writing tools will additionally assist here, for example a spell checker. As you start to acquire information about the article writing process it's...

4 Strategies to Improve Plot/Climax in Your Submitting

4 Strategies to Improve Plot/Climax in Your Submitting Many starting point novelists imagine the climaxing of their report as one one, explosive...

BEFORE and AFTER TOGETHER WITH THE BACK OF USUALLY THE DUPLEX

BEFORE and AFTER TOGETHER WITH THE BACK OF USUALLY THE DUPLEX Preceding this month some of us showed anyone the...

How to buy School With No School Funding

Although descriptive documents are somewhat more available to imagination, you might be surprised to recognize that it entails lots of business to be able...